KRONIKIPopz brand logo

Vector image of a star Vector image of a star Vector image of a star Vector image of a star Vector image of a star

SMAKOWITE PREŻYCIE I KINIE I W DOMU

Jim Watkins sprzedaje swóją pierwszą torebkę popcornu do mikrofalówki. Jim zapoczątkował produkcję popcornu do mikrofalówek w latach 70-tych ubiegłego wieku w swojej pierwszej firmie Golden Valley Foods.

POPCORN WARS WYDARZENIE 1

Inline Packaging w Minnesocie rozpoczyna produkcję opakowań do popcornu do mikrofalówki typu Roll Stock. Popz USA LLC w Karolinie Południowej rozpoczyna produkcję popcornu do mikrofalówek nową metodą z użyciem Roll Stock czyli formowania torebek bezposrednio na linii produkcyjnej.Popz w czerwcu 1999 roku wprowadza na rynek nową markę w przy pomocy managerów wyższego szczebla o łacznym doświadczenie ponad 250 lat..

DUŻY W CHINACH

Pegasus Chiny LLC, Popz 'Chinese 50:50 joint venture zostaje utworzone z zakładem produkcyjnym w Shenzen. Popz jest numerem 1 z zagranicznych marek popcorn do mikrofalówek w Chinach .. Osiem regionalnych biur sprzedaży obejmuje główne rynki.

ZJEDNOCZONE SIŁY DUŃSKIE

Joint venture w Danii z firmą Blomberg o ponad 100-letniej historii w przemyśle kukurydzienym zmienia nazwę na Popz Danmark, aby skupić się na marce Popz jako naszym produkcie podstawowym.

PRZYLĄDEK DOBREJ NADZIEI

W Republice Południowej Afryki powstaje Sterkinekor Popz który zostaje założony jako joint venture z wiodącą grup kin Sterkinekor by sprzedawać Popz popcorn w handlu detalicznym, a także w kinach

PRODUKCJA:
PIERWSZA KLASA

Produkcja w Danii zostaje zamknięta a linie produkcyjne są przenoszone do całkowicie nowo wybudowanego zakładzu produkcyjnego w Debreczynie na Węgrzech, Popz Europe Kft. Zakład Popz na Węgrzech jest najnowocześniejszą na świecie fabryką produkcjącą popcorn do mikrofalówek.