Polityka jakości

Popz quality process

Popz koncentruje się na wysokiej jakość i bezpieczeństwiw żywności traktując je prirytetowo. Jest to bardzo ważne dla nas, ponieważ zajmujemy się produkcją i sprzedażą artykułów spożywczych. Szczególnie dziś, gdzie prasa donosi codziennie o skandalachz zakresu bezpieczeństwa żywności, braku stosowania kontroli, które powinny być tam, ale nie są na swoim miejscu i brak odpowiedzialności w niektórych częściach przemysłu spożywczego. Politykę jakości Popz „przedstawiono poniżej:

Politykę jakości Popz „przedstawiono poniżej

Popz będzie produkować wyłącznie produkty o tak wysokim poziomie bezpieczeństwa, które pewnie i chętnie można podawać własnej rodzinie.
Będziemy w pełni stosować bowiązujące przepisy na Węgrzech oraz wszystkich krajów do których eksportujemy nasze produkty..

Będziemy respektować wymagania jakościowe naszych klientów i gwarantujemy, że nasze produkty spełnią ich oczekiwania jako wymóg minimalny.

Aby zagwarantować, że kierujemy Politykę Jakości Popz, zarząd będzie wdrażał i utrzymywał systemy jakości oparte na HACCP, BRC, oraz bedzie stale edukował i szkolił naszych pracowników w celu osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa.

Popz i BRC

Nasz dbałość o jakość produkcji zaowocowało przyznaniem Popz najwyższej certyfikacji BRC Global Standard-Food (poziom5) w styczniu 2006. W pierwszym podejściu do zdobycia przez Popz BRC, uznanie spowodowało przyznanie oceny „A” , która jest najwyższa i jest rzadko przyznawane w pierwszej próbie.