KRONIKIPopz brand logo

Vector image of a star Vector image of a star Vector image of a star Vector image of a star Vector image of a star

SMAKOWITE PRZEŻYCIE W KINIE I W DOMU

Jim Watkins sprzedaje swóją pierwszą torebkę popcornu do mikrofalówki. Jim zapoczątkował produkcję popcornu do mikrofalówek w latach 70-tych ubiegłego wieku w swojej pierwszej firmie Golden Valley Foods.

POPCORN WARS WYDARZENIE 1

Inline Packaging w Minnesocie rozpoczyna produkcję opakowań do popcornu do mikrofalówki typu Roll Stock. Popz USA LLC w Karolinie Południowej rozpoczyna produkcję popcornu do mikrofalówek nową metodą z użyciem Roll Stock, czyli formowania torebek bezpoŚrednio na linii produkcyjnej. w czerwcu 1999 roku Popz wprowadza na rynek nową markę wraz z zespołem kierowników, o łącznym doświadczeniu liczącym ponad 250 lat.

CHIŃSKI W GIGANT

Pegasus Chiny LLC, Popz 'Chinese tworzy spółkę 50:50 joint venture z zakładem produkcyjnym w Shenzen. Popz staje się numerem 1 zagranicznych marek popcornu do mikrofalówek w Chinach. Osiem regionalnych biur sprzedaży obejmuje główne rynki.

ZJEDNOCZONE SIŁY DUŃSKIE

Joint venture w Danii z firmą Blomberg o ponad 100-letniej historii w przemyśle kukurydzianym zmienia nazwę na Popz Denmark, aby skupić się na marce Popz jako naszym produkcie podstawowym.

PRZYLĄDEK DOBREJ NADZIEI

W Republice Południowej Afryki powstaje spółka Sterkinekor Popz, która zostaje założona jako joint venture z wiodącą grup kin Sterkinekor. Sprzedaje ona popcorn Popz w sklepach detalicznym, a także w kinach

PRODUKCJA:
PIERWSZA KLASA

Produkcja w Danii zostaje zamknięta, a linie produkcyjne są przenoszone do nowo wybudowanego zakładu produkcyjnego w Debreczynie na Węgrzech, Popz Europe Kft. Zakład Popz na Węgrzech jest najnowocześniejszą na świecie fabryką produkującą popcorn do mikrofalówek.