POPZ PRZENOSI PRODUKCJĘ NA WĘGRY

Clock icon2011. 6 czerwca. By: The historian

Z mieszanymi uczuciami informujemy, że POPZ® przenosi naszą produkcję popcornu ze Slagelse w Danii do Debreczyna na Węgrzech. Przeniesienie jest spowodowane potrzebą zmniejszenia kosztów produkcji POPZ®, a zwłaszcza kosztów siły roboczej.

Jest nam niewymownie przykro, że około 30 pracowników utraci pracę w związku z tą decyzją. Nasze myśli są z nimi oraz ich rodzinami. Dział sprzedaży i administracji nie ucierpi z powodu zamknięcia naszego zakładu produkcyjnego w Slagelse. Nadal będziemy obsługiwać wszystkich duńskich klientów i eksport z siedziby Danii. Wszyscy klienci POPZ® zachowają swoje punkty kontaktu i bedą obsługiwani przez ten sam zespół sprzedaży.

Przewidujemy, że produkcję w Danii zamkniemy z dniem 30 września 2011.

Od października wszystkie nasze produkty będą produkowane w nowo wybudowanej fabryce, która została zaprojektowana od podstaw aby być najbardziej efektywną na świecie w produkcji popcornu do mikrofalówek. Zakład znajduje się we wschodniej części Węgier, w drugim co do wielkości mieście kraju, Debreczynie. Obiekt będzie składać się z naszych linii produkcyjnych z Danii, oraz zwiększy swoją wydajność dzięki dodaniu nowych linii. Będzie to największy i najnowocześniejszy zakład produkcyjny popcornu do mikrofalówek w Europie. Dzięki takiemu podejściu, jesteśmy gotowi stawić czoła przyszłości z silnym naciskiem na kontynuowanie produkcji absolutnie najwyższej produkcji popcornu do mikrofalówek.