» Polityka jakości

Popz quality process

Popz koncentruje się na wysokiej jakości i bezpieczeństwie żywności oraz traktując je priorytetowo. Jest to dla nas wyjątkowo ważne, ponieważ zajmujemy się produkcją i sprzedażą artykułów spożywczych. Szczególnie dziś, gdzie prasa codziennie donosi o skandalach z zakresu bezpieczeństwa żywności, wynikających z braku stosowania niezbędnej kontroli i braku odpowiedzialności w niektórych częściach przemysłu spożywczego. Politykę jakości Popz przedstawiamy poniżej:

Politykę jakości Popz przedstawiamy poniżej

Popz będzie produkuje wyłącznie produkty o tak wysokim poziomie bezpieczeństwa, które pewnie i chętnie można podawać własnej rodzinie.
Będziemy w pełni stosować obowiązujące na Węgrzech przepisy, oraz w pełni przestrzegać regulacji we wszystkich krajach do których eksportujemy nasze produkty.

Będziemy respektować wymagania jakościowe naszych klientów i gwarantujemy, że nasze produkty spełnią ich oczekiwania jako wymóg minimalny.

Aby zagwarantować, że kierujemy sie Polityką Jakości Popz, zarząd będzie wdrażał i utrzymywał systemy jakości oparte na HACCP, BRC, oraz bedzie nieustannie edukował i szkolił pracowników w celu osiągnięcia możliwie najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa.

Popz i BRC

W styczniu 2006 nasza dbałość o jakość produkcji zaowocowała przyznaniem Popz najwyższej certyfikacji BRC Global Standard-Food (poziom 5). W pierwszym podejściu do zdobycia przez Popz BRC, uznanie dla produktów spowodowało przyznanie oceny „A”. Jest to najwyższa najwyższa ocena, która rzadko jest przyznawana w pierwszej próbie.